KONST / Skulptur & konsthantverk / Träskulptur 14456065

nr 1445 6065

Träskulptur

Robert Pettersson. Gubbar. Signerad, daterad -32. Höjd: 25,5

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 31 januari 2022
kl 20:46:56